VL3 EVOLUTION, Aerodynamicky excelentně čistý drak, společně se zatahovacím podvozkem a osvědčenou pohonnou jednotkou, dělají z tohoto letounu trojnásobného rychlostního světového rekordmana v kategorii RAL 2.

Bristel NG je dospělé éro vhodné pro cestování po ČR, létání pro radost i přepravu. Vynikající výbava, báječný výhled a spousta pohodlí na palubě!


Létáme společně!

Stopnisiéro roste spolu s vaším zájmem. Mrkněte na video, z našich letů, na radost v očích nadšenců  a  zvědavců.


Letadlo, které přistane na 18 metrech

Letadlo Savage Shock Cub je speciálně navržené pro přistávání na omezených plochách, v přírodě a hornatém terénu. Vše díky kombinaci Hyper Stol profilu, karbonových pohyblivých slotů a ještě dvou štěrbinových vztlakových klapek . Křídlo je vyráběné na provozní zátěž 700 kg a přetížení až 6g.


Dynamic OK Edition - Létat tímto érem je zážitek. Opravdové cestovní éro pro ty, kteří vědí, že 4 dospělí platící se do Cessničky nikdy nevejdou a že když je žena u moře, mohou se za ní lehce dopravit. Máte děti u babičky či na sportovním soustředění? Za 2 hodiny posnídejte na pláži.


Shark, sparka jak ji znáte z TOP GUN! Nejrychlejší ultralight, který si můžete užít a cestovat. Maximální rychlost 330km/h a fantastická ekonomičnost provozu. 


Legend je vynikající letadlo pro vlastnické létání a nabízí velmi příznivý poměr cena x výkon. Díky konstrukčnímu řešení je výhled z tohoto éra nezapomenutelný!Skylark je dalším fantastickým letadlem vyráběným úspěšně v České republice a vy si můžete užívat nezáludné letové vlastnosti a bezpečné cestování moderně vybaveným letadlem!


Takhle vypadá přistání s letadlem TECNAM P92 ECHO, které se hojně využívá k výcviku budoucích pilotů a k rekreačnímu létání. Jedná se o jednoduché a velmi pilotně nezáluné éro, se kterým je každý letecký výlet spojen s báječným výhledem. Prosklená kabina tohoto hornoplošníku Italské provenience je přímo stvořená pro kochání se krajinou.